Opublikowano: 2023-11-12 16:25, Numer artykułu: 74709 , Autor: T.K
Aktywnie, twórczo i przy zgodnej współpracy - w tym roku uczniowie klas 4-8 uczcili Narodowe Święto Niepodległości oraz Dzień Patrona inaczej niż dotychczas. Dzieci miały do wykonania serię tematycznych zadań. Zmierzyły się z łamigłówkami, puzzlami oraz memory; rysowały, uzupełniały mapy i dopasowywały elementy układanek; szukały wartych zapamiętania cytatów i tworzyły niepodległościowe plakaty. Z ogromnym zaangażowaniem podjęły wyzwanie, zdobywając przy tym nową i utrwalając dotychczasową wiedzę o odzyskaniu niepodległości, patronach naszej szkoły oraz bliskich nam miejscach pamięci narodowej. Licznie wzięły również udział w dwóch interaktywnych konkursach historycznych - z wykorzystaniem kodów QR i Kahoota.