Pasowanie na Świetliczaka

Opublikowano: 2021-10-06 13:59, Numer artykułu: 44221 , Autor: T.K.
Dnia 04.10.2021r. zgodnie z tradycją naszej szkoły zorganizowano uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów do grona społeczności świetlicowej. Z tej okazji odbyło się "Pasowanie na Świetliczaka", które zostało przeprowadzone pod okiem wychowawców świetlicy, oraz w obecności Pani Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się pięknym powitaniem w formie recytacji wiersza prezentowanego przez uczniów klas trzecich. Pierwszoklasiści uczestniczyli w różnych zabawach ruchowych, odgadywali zagadki, oraz poznali swoje prawa i obowiązki. Ceremonia zakończyła się ślubowaniem, oraz wręczeniem "odznak świetliczaka" i upominku w postaci zakładki do książki. Uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów do grona społeczności świetlicowej to bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły.