Rowerowa 2a

Opublikowano: 2020-05-29 09:07, Numer artykułu: 28260 , Autor: T.K.
Maj to miesiąc, który w sposób szczególny zachęcał uczniów do aktywności fizycznej. Rowerowy maj nie jest nam obcy. Czekaliśmy na niego z utęsknieniem, a tu koronawirus sprawił nam psikusa. My się jednak nie poddajemy. Co prawda nie możemy jeździć na rowerach, hulajnogach i rolkach do szkoły, ale wykorzystujemy je do naszej aktywności w czasie wolnym. Jest to dla nas miła odskocznia od długiego siedzenia przed komputerem. Przed naszą szkołą stanęła już stacja naprawcza dla rowerów- nasza nagroda za ubiegłoroczną edycję Rowerowego maja. Zachęcamy więc wszystkich uczniów do rowerowej aktywności, a w razie potrzeby do skorzystania ze stacji naprawczej. Klasa 2a nie próżnuje i na rowery już wskakuje! Zapraszamy do naszej klasowej galerii, w której prezentują się wszyscy uczniowie ze swoimi ulubionymi kołowymi pojazdami.

Pliki do pobrania: