Wizja miast w Minecraf i Druku 3D

Opublikowano: 2021-04-28 17:29, Numer artykułu: 39802 , Autor: T.K.

Gmina Miasto Rzeszów oraz Unia Metropolii Polskich zapraszają Miasto Bydgoszcz do wzięcia udziału w miejskim projekcie pt. "Wizja miast w Minecraf i Druku 3D".
Zadaniem reprezentacji Miast będzie zaplanowanie i zaprojektowanie terenów rekreacji sportowej w środowisku miejskim swojego miasta, uwzględniając w projekcie symbol rozpoznawczy miasta. Plac zabaw powinien być zbudowany samodzielnie przez uczniów w grze Minecraft: Education Edition.
Miasto zgłasza reprezentacje uczniów do wybranej kategorii (może zgłosić do obu):

I kategoria: klasy I do IV (6 osobowa drużyna),

II kategoria: klasy V do VIII (6 osobowa drużyna).

Drużyna może składać się z 3 do 6 osób.

W związku z tym, że Miasto musi wyłonić drużynę, spośród chętnych do wzięcia udziału w projekcie, zapraszamy Państwa do zapoznania się z regulaminem projektu i zgłoszenia swoich drużyn (w jednej lub w obu kategoriach).

Zgłoszenie drużyny (lub drużyn) możliwe jest wyłącznie przez Opium. Należy odesłać załączoną formatkę, zawierającą dane członków drużyny (opiekuna i uczniów, których rodzice wyrażają zgodę na wzięcie udziału w projekcie).

Miasto Bydgoszcz będą reprezentować drużyny (po jeden z każdej kategorii), których zgłoszenie wpłynie jako pierwsze przez system Opium (system pokazuje dokładną datę i godzinę zamieszczenia wypełnionej formatki).

Termin przesłania zgłoszenia drużyny (drużyn) - najpóźniej do 4 maja 2021 r.

W załączeniu regulamin oraz oświadczenie dla rodziców, które będzie konieczne do wypełnienia po wyłonieniu drużyn do projektu.