KOMUNIKAT

Zapraszamy do zapoznania się z treścią Apel z dnia 29.11.2021Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy

Czytaj więcej!

Bajkowa dynia

Dnia 9.11.2021 roku został rozstrzygnięty konkurs świetlicowy pt: ”Bajkowa dynia”.
I miejsce zdobył Filip Misiak z klasy 1a, II miejsce zajął Stasiu Sobiechowski z klasy 1b, natomiast III miejsce należy do Wiktora Siłakowskiego z klasy 1a.
Wyróżnienia zostały przyznane: Michałowi Dziankowskiemu z klasy 2a, Zosii Kelm z klasy 2a oraz Oliwii Żabczyńskiej z klasy 2c. Serdecznie wszystkim gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach świetlicowych.

Czytaj więcej!

Pasowanie na Świetliczaka

Dnia 04.10.2021r. zgodnie z tradycją naszej szkoły zorganizowano uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów do grona społeczności świetlicowej. Z tej okazji odbyło się "Pasowanie na Świetliczaka", które zostało przeprowadzone pod okiem wychowawców świetlicy, oraz w obecności Pani Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się pięknym powitaniem w formie recytacji wiersza prezentowanego przez uczniów klas trzecich. Pierwszoklasiści uczestniczyli w różnych zabawach ruchowych, odgadywali zagadki, oraz poznali swoje prawa i obowiązki. Ceremonia zakończyła się ślubowaniem, oraz wręczeniem "odznak świetliczaka" i upominku w postaci zakładki do książki. Uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów do grona społeczności świetlicowej to bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły.

Czytaj więcej!

Obiady Komunikat

OGŁOSZENIE
Zapraszamy do korzystania z obiadów gotowanych w naszej kuchni szkolnej
Wpłaty za obiady przyjmowane są w dniach
od 01.10.2021r. do 06.10.2021r.
Cena jednego obiadu wynosi 3,60 zł x 19 dni obiadowych w październiku tj. 68,40 zł
Wpłat dokonuje się na numer konta:
73 1240 6452 1111 0010 7497 7412
W tytule: Imię, Nazwisko, klasa oraz wybrane dni obiadowe
Wpłata za obiady jest równoznaczna z zapisem dziecka na obiad
i tym samym nie wymaga potwierdzenia telefonicznego.
Więcej informacji uzyskać można na stronie internetowej Szkoły.
Serdecznie zapraszamy

Czytaj więcej!

Hevelianum

21 września wybraliśmy się do Gdańska. Odwiedziliśmy Hevelianum, gdzie mogliśmy nieco pogłówkować. Potem zwiedziliśmy Europejskie Centrum Solidarności - to zrobiło na nas wrażenie! Poznaliśmy ciekawe fakty z historii naszego kraju.
Pogoda i humor - dopisały

więcej zdjęć pod adresem:
https://photos.app.goo.gl/ojzymccUWdbLAb9Y9

Czytaj więcej!