Projekty realizowane w świetlicy

Świetlica kontynuuje udział w projekcie Kreatywne Prace Plastyczne. Projekt realizowany będzie od września do maja. Organizatorką, pomysłodawczynią i koordynatorką jest Beata Grzeszczuk-Nędza - autorka popularnego w Polsce edukacyjnego bloga plastycznego. Celem projektu jest zaspokajanie naturalnej potrzeby tworzenia sztuki, wyzwalanie ekspresji twórczej, wspieranie harmonijnego rozwoju i kreatywności uczestników poprzez działania plastyczne. Raz w miesiącu nauczyciele świetlicy będą realizować z dziećmi jedno z trzech zadań plastycznych podanych przez organizatora i opublikują wybrane prace na stronie FB Kreatywne Prace Plastyczne.

Czytaj więcej!

Koduj z Gigantami

Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami” przeznaczone dla uczniów z klas 1-3 oraz 4-6 szkoły podstawowej. Celem warsztatów jest popularyzacja nauki programowania wśród dzieci i młodzieży, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Bydgoszczy oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki. Tym razem motywem przewodnim jest „Sztuczna inteligencja – W Krainie Przyszłości”. Warsztaty odbędą się online oraz stacjonarnie przy ul.Plac Wolności 9.

Czytaj więcej!

Wykaz podręczników na rok szkolny 2023/2024

Czytaj więcej!

Informacja o obiadach

Dzieci, których rodzice opłacili obiady po 7.09.2023, zostały wpisane na listę stołówkową od 18.09.2023. Nadpłata za dni od 11.09.-15.09.23 przechodzi na następny miesiąc, proszę przy wpłacie za październik pomniejszyć kwotę o te dni.

PRZY WPŁACIE PROSZĘ WPISAĆ IMIĘ, NAZWISKO I KLASĘ DZIECKA. JEŻELI DZIECKO BĘDZIE JADAŁO OBIAD TYLKO W WYBRANE DNI TYGODNIA, PROSZĘ O WYSZCZEGÓLNIENIE JAKIE TO DNI.

KOSZT JEDNEGO OBIADU WYNOSI 6,00 ZŁ. OPŁATY PROSZĘ DOKONAĆ DO 07.09.2023. BRAK WPŁATY W WYZNACZONYM CZASIE BĘDZIE SKUTKOWAŁO NIE WYDANIEM DZIECKU OBIADU.


KAŻDĄ NIEOBECNOŚĆ UCZNIA NA OBIEDZIE PROSZĘ O ZGŁASZANIE DO SZKOŁY TELEFONICZNIE NR TEL.: 52 343 01 21 (wew. 25 lub ewentualnie 31) DO GODZ. 08:00.

Czytaj więcej!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023 roku

klasy IV i V o godz. 9.00 
klasy VI-VIII o godz. 9.45
klasy II i III o godz. 10.30
klasy I  o godz. 11.00
 
Powitanie uczniów odbędzie się na boisku szkolnym od strony sali gimnastycznej, następnie uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do sal lekcyjnych

Czytaj więcej!