Zapraszamy do udziału w miejskim konkursie plastycznym na temat: „Sport i rekreacja - to lubię”

Opublikowano: 2024-09-17 08:33, Numer artykułu: 86387 , Autor: T.K

Cele konkursu:

1. Promowanie aktywności fizycznej jako nieodłącznego elementu zdrowia fizycznego i psychicznego.
  2. Zachęcenie uczniów do aktywności fizycznej, do czynnego i aktywnego spędzania wolnego czasu.
  3. Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.
  4. Promowanie plastycznych osiągnięć uczniów.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży szkół i przedszkoli bydgoskich.
  1. Jego przedmiotem jest indywidualne i samodzielne wykonanie płaskiej pracy plastycznej w formacie A-3 lub A4 z wykorzystaniem dowolnej techniki plastycznej.
  1. Prace zostaną ocenione w 4 kategoriach wiekowych:
  • przedszkole
  • klasy I – III SP
  • klasy IV – VI SP
  • klasy VII-VIII SP i ponadpodstawowe.
  1. Każda praca powinna zawierać następujące dane:
  • imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa szkoły,
  • numer telefonu kontaktowego ucznia,
  • zgodę rodzica na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie jego danych przez ZS nr 33.
  1. Czas trwania konkursu: 16.09 – 07.10.2024 r.
  1. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 16października 2024r., a lista laureatów będzie zamieszczona na stronie internetowej ZS nr 33 w Bydgoszczy.
  1. O sposobie wręczenia nagród laureaci zostaną poinformowani telefonicznie.
  1. Przekazanie prac na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie nazwisk laureatów na stronie internetowej szkoły www.zs33.bydgoszcz.pl.
  1. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatorów.

Prace prosimy dostarczyć  na adres:

Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej,  ul. Marii Skłodowskiej – Curie 4,  85-094 Bydgoszcz, tel. 52 345 28 17 (sekretariat: w godz. 8.00 – 15.00) lub bezpośrednio do organizatorek konkursu.

Życzymy powodzenia.

Organizatorzy: